Hotel U Zlatého býka

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Kocínova 135, Písek 39701

Moderní Hotel U Zlatého býka, který byl transformován z původního penzionu z roku 2008, sídlí v centru Písku, 400 metrů od historického Kamenného mostu. Vysoký standard ubytování nabízí 14 moderně zařízených pokojů s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je i prostorný VIP apartmán. Chutné stravování i příjemné posezení poskytuje hotelová restaurace, stylový snídaňový salonek a letní terasa. Vnitřní prostory hotelu jsou střeženy kamerovým systémem. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Hotel U Zlatého býka On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový
Dvoulůžkový
VIP Apartmá
Třílůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel U Zlatého býka Pokoje

Pokoje Hotelu U Zlatého býka s originální atmosférou jsou moderně zařízené a zabezpečené vstupním zámkem na magnetickou kartu. Klimatizované pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu. Domácí mazlíček může být po domluvě a za poplatek ubytován. Hotel zajišťuje služby recepce, praní a žehlení prádla, zapůjčení jízdních kol nebo společenských her.

Hotel U Zlatého býka Gastronomie

Každé ráno je podávána chutná snídaně formou bufetu. V příjemné restauraci Hotelu U Zlatého býka si lze pochutnat na jídlech z výběru klasické české a mezinárodní kuchyně, které jsou podávány výběrem z jídelního lístku. Nápojový lístek nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, které si můžete vychutnat také na zahradní terase. Restauraci je možné využít i pro společenská setkání, rodinné oslavy nebo firemní akce.

Hotel U Zlatého býka Recepce

Hotelová recepce je v provozu nonstop.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express
  • CS

Hotel U Zlatého býka Dostupnost

Zastávka městské hromadné dopravy je jen 100 metrů od hotelu. Autobusové nádraží je od Hotelu U Zlatého býka vzdáleno 2 kilometry. Stejně daleko se nachází i vlakové nádraží.

Hotel U Zlatého býka Okolí

Hotel U Zlatého býka naleznete přímo v historickém centru města Písek s řadou významných historických památek. Dominantu města tvoří raně gotický Kamenný most z konce 13. století. Na vyvýšenině nad řekou se pak nachází královský hrad. Za vidění jistě stojí 100 metrů vzdálené Písecké městské opevnění, 6 kilometrů vzdálená Tvrz Křesťany, Prácheňské muzeum nebo 15 kilometrů vzdálený hrad Zvíkov.

Hotel U Zlatého býka

Kocínova 135, Písek
Zobrazit celou mapu